Aktualności

2014-01-07

Nowa strona www.
Administrator


Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem internetowym. Nie wprowadziliśmy rewolucyjnych zmian, staraliśmy się zoptymalizować nasz serwis, żeby był jeszcze bardziej funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu. Mamy nadzieję, że takie będą Państwa odczucia podczas jego użytkowania.

Główne menu zostało podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie jest łatwiejsze. Strona samoczynnie dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy, a serwis jest tak samo funkcjonalny zarówno na komputerze, jak na tablecie czy smartfonie.

Przejrzysty układ menu ułatwia dostęp do najważniejszych informacji i funkcjonalności. Menu zostało podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami sprzedaży - znajdują się w nich informacje o produktach, systematycznie uzupełniać będziemy karty katalogowe poszczególnych urządzeń.

Szukacie urządzeń, których aktualnie nie ma naszej stronie? W prosty sposób - korzystając z nowego formularza zapytania ofertowego - można wysłać pytanie, a my udzielimy Wam niezbędnych informacji.

powrót do listy aktualności