Grunty

Płyta statyczna VSS do badania nośności i zagęszczenia podłoża /1 czujnik/


W firmie MULTISERW-Morek z siedzibą w Brzeźnicy znajdą Państwo wysokiej jakości statyczne płyty VSS. To jedne z najważniejszych urządzeń kontrolno-pomiarowych stosowanych w inżynierii lądowej na całym świecie (szczególnie w geologii i geotechnice). Nasza aparatura służy do oznaczania nośności podłoża gruntowego (drogowego, w podbudowach), poprzez wyznaczanie modułu odkształcenia gruntu (z dokładnością do 0,01 mm). Daje możliwość scharakteryzowania podglebia aż do 50 cm poniżej płyty. W wyniku badania można m.in.:

  • wyznaczyć moduł pierwotny E1,
  • wtórny moduł E2,
  • obliczyć wskaźnik odkształcenia I0.

Płyta VSS powstała przy współpracy z doświadczonymi ekspertami z Instytutu Odlewnictwa w Krakowie oraz inżynierami z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych komponentów i autorskich patentów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej klasy urządzenia, które spełniają europejskie normy, w tym m.in.:

  • BN-64/8931-02,
  • PN-S-02205,
  • DIN 18134.

Aparatura wyposażona jest m.in. w moduły Bluetooth i GPS, co pozwala na bezprzewodową komunikację z czujnikami, jak również szybkie wyznaczanie współrzędnych geograficznych i uwzględnienie ich w raporcie. Jako producenci płyt VSS oferujemy sprzedaż wysyłkową, a także profesjonalne wsparcie serwisowe (również pogwarancyjne). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą handlową i kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania. W przypadku wątpliwości można skorzystać także z poniższego formularza.


Skontaktuj się z naszym handlowcem

Wyślij zapytanie

wyślij

Galeria

Płyta statyczna vss podczas badania
Badanie nośności płytą vss
Płyta vss
Mocowanie siłownika vss na płycie